Најубавата турска актерка, ги покажа преубавите гради

Турската актерка Нургул Јесличај ја запознавме како Јасмин во серијата „Љубов и Казна“, каде беше саканата на богатиот Саваш. Неколку години подоцна, Нургул ја ...
| | веќе видена | слични

Неколку години подоцна, Нургул ја прифаќа улогата на Ѓулсерен во серијата „Парампарче“ каде е самохрана и сиромашна мајка чие бебе е заменето во болница. Како ...
| | веќе видена | слични

Моника Белучи има свој фаворит, во неговото друштво најмногу ужива, со него често се појавува во јавност, а на нејзиниот профил на Инстаграм, него му припадна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Доколку серијата „Парампарче“ ви стана омилена и секој ден ја чекате со нетрпение, тогаш ви откриваме како ќе изгледа убавата Ѓулсерен пред смртта во серијата. ...
| | веќе видена | слични

Серијата “Парампарче“ ги освои срцата на македонската публика и на многумина стана омилена серија, која секој ден ја чекате со нетрпение, ви откриваме како ќе ...
| | веќе видена | слични

Останато

Полицијата во сојузната држава Илиноис приведе лице од интерес во врска со пукањето за време на вчерашна парада за Денот на независноста. Роберт Е. Кримо ...
сите 117 | | | веќе видена

Ченките на НАТО денес ги потпишаа пристапните протоколи за приклучување на Финска и Шведска на воената алијанса. Двете земји ги поднесоа своите апликации во ...
сите 398 | | | веќе видена

Левица има план Б, велат од партијата по синоќешните протести. „Си играте со погрешната генерација“, напиша лидерот на Левица, Димитар Апасиев. Апасиев повика ...
сите 202 | | | веќе видена

Тврдењето на Ковачевски и на Османи дека билатералниот протокол (историските и други прашања) не е поврзан со рамката (пристапниот процес) и дека тоа се два ...
сите 202 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Бујар Османи навести што ќе се случува откако бугарското малцинство ќе влезе во Уставот како што предвидува со францускиот ...
сите 214 | | | веќе видена

Според мене Северна Македонија припаѓа во ЕУ, вашата иднина е со нас и заедно сме на почетокот на пробив, на започнувањето на преговорите. Одлуката за ова е ...
сите 144 | | | веќе видена

Драган Ковачки, пратеник и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ на прес-конференција кажа дека францускиот предлог е неприфатлив за Македонија. -Предлогот кој владата на ...
сите 293 | | | веќе видена

Повеќе од две децении сум во вашите домови на фреквенцијата на македонската телевизија, пренесувајќи ви ги случувањата од Македонија и од светот. Јас како ...
сите 103 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најубавата турска актерка, ги покажа преубавите гради

Од:
До кого (е-маил):
Порака: