Ова е попот на кого му загинаа двете деца и сопругата во сообраќајката кај Гевгелија

2 копии

Во тешката несреќа која утрово се случи кај Гевгелија починаа сопругата и двете деца на старешината на Храмот Свети Сава, Радивоје Паниќ, кој е тешко повреден, ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Српскиот свештеник кој со семејството доживеа сообраќајна несреќа во Македонија е пренесен во Ургентниот центар во Белград. Лекарите го советувале неговото ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Литургија за спокој на душите на Татјана, Никола и Симеона Паниќ, семејството на отецот Радивоје Паниќ кое загина во страшна сообраќајна несреќа кај Гевгелија, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Христина Паниќ не може да поверува дека во еден момент остана без мајка, брат и сестра, кои загинаа во сообраќаната несреќа кај Гевгелија. Христина ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Христина Паниќ не може да верува дека во еден момент остана без мајката, братот и сестрата кои загинаа во сообраќајна несреќа кај Гевгелија. Таа се кае што се ...
| | веќе видена | слични

Протоереј Радивоје Паниќ (54) вчера е донесен од Ургентниот центар во Скопје во Белград каде најверојатно на ВМА ќе се лекува, а се очекува дека телата на ...
| | веќе видена | слични
13 копии

Повредениот српски поп чие семејство вчера загина во тешката сообраќајка кај Гевгелија е транспортиран во Белград. Откако старешината на храмот Свети Сава ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски во гостување во Тема на денот на Сител телевизија истакна дека отсликувањето на вредностите на СДСМ е пресликано ...
сите 322 | | | веќе видена

Легализација на дивоградби - помош за сиромашните или амнестија за урбаниот криминал Пендаровски стави вето на законот - се коси со Уставот. Дали власта ќе ...
сите 283 | | | веќе видена

Портпаролот на ЕУ, Пeтер Стано вели дека целта на утрешната вечера, што се организира за лидерите од Западен Балкан во Брисел, е да се започне и прошири ...
сите 583 | | | веќе видена

Британската Влада денеска оцени дека Израел мора да има сигурност дека израелските воени активности против Хамас се „пропорционални” и изрази длабока ...
сите 413 | | | веќе видена

Актерката Амернис Нокишиќи -Јовановска, објави видео на Инстаграм ден по Рамазан Бајрам во кое додека таа е на фризер, двајцата вработни во фризерницата и ја ...
сите 116 | | | веќе видена

Полицијата со часови собираше чаури и траги во скопски Бутел, по бруталното убиство на Камер Идризи . Засега од МВР не даваат информации дали се знае кој го ...
сите 56 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 58 | | | веќе видена

Хасан Абу Харбид, командант на северната дивизија на палестинското движењето Исламски џихад, е убиен во денешниот израелски воздушен напад, потврдено е од ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова е попот на кого му загинаа двете деца и сопругата во сообраќајката кај Гевгелија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: