Нови проблеми за Атланта – заврши плејоф серијата за Кајл Корвер


4 копии

Атланата загуби во финалето на Исоткот од Кливленд и се прости од шампионските амбиции. Навивачите на Хокси поради тоа избраа пет најдобри потези, а Перо Антиќ ...
| | веќе видена | слични

Атланта Хоукс се наоѓа на чекор од елиминација во плеј-офот, но како што се ближи крајот, така и трпението ги издава соиграчите на Антиќ. Класичен пример за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

На денешната прес конференција министерот за здравство, Венко Филипче говорејќи околу евентуалните рестриктивни мерки рече дека сеуште се анализираат ...
сите 780 | | | веќе видена

Полупразни или целосно празни се угостителските објекти во Кавадарци. Угостителите алармираат дека ограниченото работење може да стави клуч на врата на нивните ...
сите 185 | | | веќе видена

Националната гарда е забележана на улиците на Вашингтон по деновите на насилни немири низ десетици американски градови додека американскиот претседател Доналд ...
сите 308 | | | веќе видена

Со засега двајца од повисоките функционери во партијата заразени, технички премиер повторно приморан да седи дома, сите кандидати од цела изборна единица во ...
сите 89 | | | веќе видена

Охрид, 2. јуни 2020 (Inpress) – СВР Охрид, преку одделението за превенција, презема активности за контрола во спроведувањето на мерките и препораките на ...
сите 303 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нови проблеми за Атланта – заврши плејоф серијата за Кајл Корвер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: