Заев ја објави четвртата `бомба`


Лидерот на СДСМ ја објави четвртата бомба. Објави разговори за прислушувани новинари. Заев рече дека на листата биле повеќе од 100 новинари и сопственици на ...
| | веќе видена | слични

Денешната прес-конференција на лидерот на СДСМ, Зоран Заев, каде беше обелоденета петтата „бомба“ предизвика бројни новинарски прашања. На видеото слушнете ги ...
| | веќе видена | слични

Во овие моменти лидерот на СДСМ Зоран Заев одржува на прес-конференција во која ја објави 5-та т.н. бомба. Во моментов на YouTube каналаот на СДСМ, каде ...
| | веќе видена | слични

Во овие моменти лидерот на СДСМ Зоран Заев одржува на прес-конференција во која ја објави 5-та т.н. бомба.Тој претходно објави дека во Македонија се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денес ни е совршено јасно зошто пратеникот од СДСМ од Прилеп, Миле Талески излегува и го брани картелот Заеви, заради тоа што тој е во друштво со Кире ...
сите 158 | | | веќе видена

Аферата „Пасоши“ продолжува да продуцира повеќе прашања од одговори. Се уште е нејасно, дали опозицијата ја саботирала истрагата или ја изнудила акцијата. ...
сите 467 | | | веќе видена

ЌЕ СЕ ОГРАНИЧАТ ЦЕНИТЕ ВО ПРИВАТНИТЕ БОЛНИЦИ ЗА ЛЕКУВАЊЕ НА КОВИД ПАЦИЕНТИ Министерот за здравство Венко Филипче денеска соопшти дека на утринскиот состанок на ...
сите 165 | | | веќе видена

„Некој му се заканувал на Христијан Мицкоски, но и на Александар Николовски затоа што ја извадиле аферата „Двојник“ со лажните пасоши. Значи дали некој ќе ...
сите 175 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче денеска на работниот состанок со вицепремиерот Љупчо Николовски разговарале за измените на Законот за здравствена заштите ...
сите 102 | | | веќе видена

Браќата, кои се наоѓаат во центарот на раздорот во кралското семејство, дадоа одделни изјави за Филип Принцот Вилијам и Хари денес му оддадоа почит на нивниот ...
сите 180 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев ја објави четвртата `бомба`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: