Шампионската титула остана само сон за Вардар

Сумирајќи ги впечатоците од прволигашките збиднувања на нашите терени, ЕКИПА ви го пренесува сопствениот поглед на најдобрите поединци од секое коло во ...
| | веќе видена | слични

Прес-конференција по повод претстојното финале на Купот на Македонија. Утре се игра големото финале од фудбалскиот Куп на Македонија каде силите ќе ги одмерат ...
| | веќе видена | слични

„Нормално е да влезеш во ваков натпревар со посебни мотиви затоа што само победникот ја испишува историјата и останува запаметен како освојувач на Купот. Со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Израелската армија ја гранатираше територијата на Либан во знак на одмазда откако беа истрелани ракети нејзината територија кон Израел. „Шест ракети беа ...
сите 624 | | | веќе видена

Генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски во гостување во Тема на денот на Сител телевизија истакна дека отсликувањето на вредностите на СДСМ е пресликано ...
сите 368 | | | веќе видена

Претседателот на државата, Стево Пендаровски вели дека доколку Законот за легализација на дивоградбите по втор пат биде донесен од страна на пратениците тој ќе ...
сите 290 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шампионската титула остана само сон за Вардар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: