Како Лесор го скрши обрачот на Реал Мадрид


4 копии

Партизан направи уште еден голем чекор наназад во борбата за плејофот од Евролигата откако „црно-белите“ загубија на вечерашното гостување против Милано со ...
| | веќе видена | слични

Кошаркарот на Партизан, Џејмс Нанали на социјалната мрежа „Х“ (поранешен Твитер) го поддржа српскиот репрезентативец од редовите на Барслеона, Никола Калиниќ ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Врховниот водач ајатолахот Али Хамнеи ги водеше молитвите за време на прошталната церемонија за починатиот претседател и седум други, меѓу кои и министерот за ...
сите 347 | | | веќе видена

Последните случувања со големиот скандал за земање на мито од 10 илјади евра од страна на судијата Наќе Гроргиев и второсомничениот јавен обвинител Иџет Мемети ...
сите 202 | | | веќе видена

Израелските власти не се задоволни од фактот дека повеќе земји ќе ја признаат Палестина. Тие велат дека ова е награда за палестинската терористичка група ...
сите 368 | | | веќе видена

Ќе водиме принципиелна политика кон соседите, која ќе се темели на аргументи и на факти. Подготвени сме да работиме заедно со нашите соседи. Очекуваме од нив ...
сите 324 | | | веќе видена

Поплавени се дворови и подрумски простории во Драчево. Скопјанец на единствениот број за итни случаи 112 пријавил дека кај него, на улица „Драчевска“ во ...
сите 317 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како Лесор го скрши обрачот на Реал Мадрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: