Мотоциклист со тешки повреди пренесен на клиника откако се судрил со „голф“

На 21.02.2022 во 11.25 часот во СВР Велес било пријавено дека на ул.„АСНОМ“ во Велес се случила сообраќајна несреќа помеѓу патничко возило „фолксваген голф“, ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот фудбалер на Баерн Минхен, а сега играч на италијанскиот тим Салернитана, доживеал сообраќајна несреќа, откако со автомобилот во кој бил совозач ...
| | веќе видена | слични
4 копии
6 копии

На 27.02.2022 во 17.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Јустинијан Први“ се случила сообраќајна несреќа помеѓу патничко моторно возило „опел ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мотоциклист со тешки повреди пренесен на клиника откако се судрил со „голф“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: