Торонто го нашол Инсиње на интернет, барале играчи пред истек на договор

Во досегашниот тек од зимскиот преоден рок најголемо изненадување и најбомбастичен договор е меѓу европскиот шампион Лоренцо Инсиње и клубот Торонто кој игра ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кристијан Ериксен е пред камбек во Премиер лигата и ќе потпише за екипата на Брентфорд. Сензацијата во најсилната англиска лига игра над сите очекувања и во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Ковачевски не смее да го осуди и да побара оставка на Талат Џафери, се плаши дека ќе му падне владата, обвинуваат од ВМРО-ДПМНЕ, откако премиерот не реагираше ...
сите 222 | | | веќе видена

Заради СДСМ и ДУИ Македонија има двоцифрена инфлација, таа не е увезена, туку создадена е од криминалот на власта, ова денеска преку соопштение до јавноста го ...
сите 158 | | | веќе видена

Членовите на собраниската Комисија за прашања на изборите и именувањата на седница предложија кандидати за судии на Уставниот суд. СДСМ, ДУИ и ВМРО-ДПМНЕ, со ...
сите 59 | | | веќе видена

Кварталните податоци што ги објавува Народна банка на Македонија за македонските банки се секогаш интересни за да се согледа кој е каде на македонската ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Торонто го нашол Инсиње на интернет, барале играчи пред истек на договор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: