“ЗНАЕТЕ КАКВИ СЕ МОМЧИЊАТА ВО ТИЕ ГОДИНИ“: Наставничка имала секс со ученик, па им се пофалила на пријателите

Наставничката Фатина Хосеин (25) имала сексуални односи со еден од своите ученици и наводно им се фалела на своите пријатели како учениците флертуваат со неа. ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Училиште кое се наоѓа во Пекинг затворило десетици ученици откако било откриено дека едно лице вработено во тоа училиште е позитивно на Ковид 19. Голем број ...
| | веќе видена | слични

Голем број родители чии деца одат во основно училиште се соочуваат со проблеми поради ковид-протоколите во училиштата, особено кога во едно одделение ќе се ...
| | веќе видена | слични

Снимката со наставникот од скопското основно училиште „Панајот Гиновски“ кој тепа седмоодделенец е потенцијално извадена од контекст. Според изјави на некои ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Според него , скринингот во училиштата кој го спроведува Министерството за здравство нема никаква логика бидејќи брзите тестови со кои се врши тестирањето не ...
| | веќе видена | слични

За 20% е зголемена бројката на хоспитализации и амбулантни прегледи на деца со КОВИД во детската болница КОЗЛЕ. Директорот вели дека во изминативе неколку ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тестирањето за Ковид-19 требало да се прави само кај оние ученици кои имаат симптоми на вирусот, бидејќи само така може да се спречи ширењето на пандемијата во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Од првичниот скрининг на средношколци во Куманово, еден ученик од „Наце Буѓони" е позитивен на коронавирус, информираа денеска надлежните од Центарот за јавно ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Привремената министерка за регионален развој на Бугарија, Виолета Комитова за БНТ коментира дека на денот на несреќата трхнала кон местото на несреќата на ...
сите 751 | | | веќе видена

Тој посочи дека за претходните мерки дискутирале на седницата на Владата.-Свесен сум дека овие се едни од најтешките мерки поради што допираат во една сфера во ...
сите 379 | | | веќе видена

ДНК профилите за идентификацијата на жртвите во тешката автобуска несреќа во Бугарија, заедно со записници за испитување на осум сведоци, како и целокупната ...
сите 564 | | | веќе видена

Градот Скопје и неколку скопски општини ќе донираат парични средства за семејствата кои загубија свои членови во кобната автобуска несреќа во Бугарија. Од ...
сите 148 | | | веќе видена

Пет дена од катастрофата со автобусот на Беса Транс во кој загинаа 45 граѓани на Македонија, власта нема конкретни одговори, а камо ли пак одговорност. Власта ...
сите 153 | | | веќе видена

Алтернатива како сериозна политичка партија која отсекогаш знаела да се издигне над сопствените интереси вечерва разговараше за можноста и помошта за ...
сите 141 | | | веќе видена

„Ние два дена гледавме нашите обвинители како се присутни во Бугарија, а се воопшто ненадлежни за инцидентот кој што се случи, за трагедијата која што се случи ...
сите 109 | | | веќе видена

– Австралија денеска воведе ограничувања за лицата кои живеат во девет јужноафрикански земји поради загриженоста од новиот вид на коронавирус „омикрон“, при ...
сите 279 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

“ЗНАЕТЕ КАКВИ СЕ МОМЧИЊАТА ВО ТИЕ ГОДИНИ“: Наставничка имала секс со ученик, па им се пофалила на пријателите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: