Цеце Николова (24): „Алопецијата ми помогна да изградам самодоверба, а растењето без родителска грижа ме зајакна“


 „Имав периоди кога имав коса, па периоди кога таа паѓаше, па пак растеше... Сè до 2011-та година, кога немав доволно прамени кои можеа да ја покријат ...
| | веќе видена | слични

Американската актерка Кристен Стјуарт (31) се согласи да се венча со својата девојка Дилан Мајер, откри ѕвездата од петделниот филмски серијал „Самрак“, во кој ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на серијалот „Твајлајт“, Кристин Стјуарт (31), по две години врска се сврши со својата девојка, сценаристката Дилан Маер. Глумицата, која во моментов ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерката како гостин во шоуто на Хауард Стерн открила дека нејзината партнерка е сценаристката Дилан Мајер и се свршила со неа по две години врска. "Ќе се ...
| | веќе видена | слични

 Топ листи „Ќе стапиме во брак. Дефинитивно ќе го направиме тоа“ – изјави актерката Кристен Стјуарт која иако во минатото беше во врска со повеќе мажи, во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во денешната Тема на денот во Дневникот на Сител Љубомир Јовески, државниот јавен обвинител рече дека целосно е завршено земањето на материјал од роднините на ...
сите 650 | | | веќе видена

Веднаш по денешната прес-конференција на бугарските органи на истрагата во врска со сообраќајната несреќа што се случи завчера на автопатот „Струма“, Основното ...
сите 285 | | | веќе видена

Советот на општината општината Чаир одлучи да ги пренамени средствата за украсување за Нова година за помош за семејствата на загинатите во несреќата која се ...
сите 129 | | | веќе видена

Промените овде во Охрид започнуваат со многу проекти и сериозна динамика во реализацијата на активности оние кои што беа започнати, но и оние кои што сега ќе ...
сите 166 | | | веќе видена

„Ние остануваме токму на тој став дека потребни се брзи предвремени парламентарни избори за излез од кризата затоа што ако внимателно ја погледнете ситуацијата ...
сите 131 | | | веќе видена

Откако по низата хаварии, немањето доволно јаглен и потфрлањето на домашно производтсво на струја, дел од одговорноста за енергетската криза ЕСМ ја лоцираше ...
сите 92 | | | веќе видена

Град Скопје ќе додели два милиона денари за семејствата на загинатите од Скопје во автобуската несреќа пред два дена во Бугарија. На предлог на ...
сите 461 | | | веќе видена

Помалку од пет проценти од граѓаните имаат можност за реинфекција во првите четири до пет месеци од прележувањето на корона вирусот.Но, како одминува времето ...
сите 354 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цеце Николова (24): „Алопецијата ми помогна да изградам самодоверба, а растењето без родителска грижа ме зајакна“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: