Алек Болдвин го прегрнува сопругот на убиената колешка + нови детали за одговорните за оружјето (фото)


 Алек Болдвин го прегрна сопругот на колешката што случајно ја застрела и уби на сет и наводно ќе се повлекува од јавноста. Во меѓувреме, работниците од ...
| | веќе видена | слични

Актерот Алек Болдвин (63), по трагичниот настан при кој случајно ја уби Халина Хачинс, со семејството се населил во малото гратче Манчестер во Вермонт, каде ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако помина повеќе од една седмица од немилиот настан, актерот и натаму ги бара вистинските зборови со кои би опишал како се чувствува. 10-на денови по ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на Алек Болдвин му изрази поддршка додека стоеше до него додека разговараше со медиумите. Ова беше прво појавување во јавноста за актерот после ...
| | веќе видена | слични

Холивудскиот актер Алек Болдвин првпат пред камерите зборуваше за пукањето кое се случи при снимањето на филмот „Rust“ кога смртно застрелана е директорката на ...
| | веќе видена | слични

Алек Болдвин прв пат пред камера проговорил за смртта на Халина Хачинс. Актерот им се обратил на папараците кои деновиве неуморно го следат каде и да се ...
| | веќе видена | слични

Алек Болдвин првпат јавно зборуваше откако на филмски сет во Ново Мексико случајно ја уби снимателката Халина Хачинс, која ја опиша како негова пријателка. Тој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алек Болдвин го прегрнува сопругот на убиената колешка + нови детали за одговорните за оружјето (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: