Романија има најлесен распоред, Македонија веројатно ќе треба да навива за Ерменија


На три кола до крајот македонската фудбалска репрезентација е на второто место во својата група, сами си ја кроиме судбината, но не се големи шансите тоа да ...
| | веќе видена | слични

На седницата на Управниот Одбор, ФФМ донесе неколку одлуки, меѓу кои и цените за натпревари на македонските фудбалски репрезентации. Македонија прво гостува ...
| | веќе видена | слични

На денешната седница на управниот одбор на ФФМ беше одредена цената за влезниците на младинската репрезентација на Македонија која ќе се сретне со Франција на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Управниот одбор на Фудбалската федерација на Македонија на денешната седница ги одреди цените на влезниците за претстојните квалификации на националните ...
| | веќе видена | слични

Управниот одбор на Фудбалската федерација на Македонија на денешната седница донесе одлука цените на билетите за натпреварот на македонската А репрезентација ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратеникот Скендер Реџепи-Зејд најави дека како пратеник на Алтернатива утре ќе се повлече од позицијата координатор на заедничката пратеничка група со ...
сите 672 | | | веќе видена

Мојата цел е да победам и да го вратам социјалдемократскиот сојуз на победничките шини, изјави вечерва во Тема на денот на Сител Фросина Ременски, кандидат за ...
сите 378 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 420 | | | веќе видена

Првите охрабрувачки знаци доаѓаат во однос на сериозноста на инфекција што ја предизвикува варијантата омикрон. Првите „малку охрабрувачки сигнали“ доаѓаат од ...
сите 417 | | | веќе видена

Владата ги замрзна цените откако се поскапи, инфлацијата го јаде стандардот. Одлуката за замрзнување на цените е задоцнета. Замрзнувањето на цените требаше да ...
сите 107 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Романија има најлесен распоред, Македонија веројатно ќе треба да навива за Ерменија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: