Вечерва во Жешко Политичко Лето гостин ќе биде д-р Драган Даниловски

Се доближуваме ли до колективен имунитет, и дали децата и нивните родители треба да бидат вакцинирани?  Има ли крај на пандемијата, вечерва Жешко Политичко ...
| | веќе видена | слични

Дали ВМРО-ДПМНЕ ќе работи на формирање на здружен опозиционен фронт како одговор на предизборната коалиција на владеачките партии?  Опозицијата обвинува дека ...
| | веќе видена | слични

Новите ковид мерки ги поделија граѓаните, дали со нив ќе се поттикне вакцинацијата или само дополнително ќе направат раздор во и онака поделеното општество?  ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кој ќе биде Х факторот што ќе пресуди на локалните избори?  Расположението на македонските граѓани за влез во Европската Унија опаѓа, можно ли е решение на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денеска се регистрирани 329 нови лабораториски позитивни случаи на SARS CoV-2, со што вкупната бројка на дијагностицирани лица со КОВИД-19 изнесува ...
сите 546 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 204 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христојан Мицкоски по гласањето на избирачко место во ОУ „Димо Хаџи Димов“ во Влае им се заблагодари на сите граѓани кои денеска излегле ...
сите 443 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика утре треба да донесе одлука за цените на нафтените деривати. Дали ќе има повторно поскапување на цените на горивата ќе ...
сите 77 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 75 | | | веќе видена

Двајцата македонски фудбалери, Езѓан Алиоски и Кире Ристевски, заедно со голманот Столе Димитриевски, синоќа на арената „Тоше Проески“ во Скопје, го одбележаа ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вечерва во Жешко Политичко Лето гостин ќе биде д-р Драган Даниловски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: