Роберт Билбилов го промовираше видеото за „Кој отров“ (ВИДЕО)


2 копии

Македонската алтернативната денс група, БДМ, го промовира седмиот сингл, Keep All The Love. Песната e во клубски и фестивалски звук, и како претходните песни ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Познатото дуо „Сирилик“ (Cyrilic), браќата Андреј и Бојан, го преработи хитот на Роберт Билбилов од 2008 година, „Јас те губам“. Во новата верзија, вокалот е ...
| | веќе видена | слични

Сосема неочекувано, новиот музички спот на раперот Лил Накс Х за песната „Industry Baby“ предизвика различни реакции во јавноста, особено поради голите, ...
| | веќе видена | слични

Српските медиуми со денови зборуваат за наводната нетрпеливост помеѓу Ана Николиќ и Наташа Беквалац, поради раперот и продуцент Стефан Ѓуриќ Раста, инаку ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шест пратенички од Авганистан, заедно со членовите на нивните семејства, денеска преку Тбилис пристигнаа во Атина, а не седум како што првично беше соопштено ...
сите 81 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Анкетната комисија за утврдување на Политичката одговорност на Министерот за здравство Венко Филипче за тетовската трагедија најверојатно ќе почека подобри ...
сите 134 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ вечерва во гостување на ТВ Шења, а во врска со избраните кандидати и изборот за поддршка на Данела Арсовска како кандидат за ...
сите 238 | | | веќе видена

Не ти е срам да се сликаш и да објавуваш или мислиш дека вака ќе покачиш рејтинг. Погрешно те советуваат, колку повеќе објавуваш или се појавуваш на пресови, ...
сите 388 | | | веќе видена

По изјавата на премиерот Зоран Заев дека во учебниците ќе се брише „бугарски фашистички окупатор“, бидејќи како што објасни, фашизмот не смее да има етничка ...
сите 36 | | | веќе видена

Согласно податоците од Институтот за јавно здравје, во последните 24 часа направени се 3.747 тестирања, а регистрирани се 491 нови случаи на Ковид-19: Скопје – ...
сите 287 | | | веќе видена

Синоќа околу 21.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„1737“ во центарот на Скопје настанал пожар во напуштена куќа, соопштија од МВР. Од екипи на ...
сите 99 | | | веќе видена

„Цената на водата поскапе, затоа што Шилегов и Весковски граделе без тендери. Скопјани плаќаат поскапа вода заради Шилегов и Весковски и нивниот недомаќински ...
сите 185 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Роберт Билбилов го промовираше видеото за „Кој отров“ (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: