Ериксен му донесе лошо потсетување на Блинд, се двоумел дали да игра против Украина (ВИДЕО)


Холандскиот дефанзивец не крие дека за момент се двоумел дали воопшто да настапи во дресот на „Лалињата“ против Украина по тоа што му се случи на Ериксен. ЕВРО ...
| | веќе видена | слични

Малкумина знаат дека Дејли Блинд имаше слична здравствена ситуација како онаа на Кристијан Ериксен. Хокланѓанецот исто како и Данецот има вграден срцев систем ...
| | веќе видена | слични

Кристиан Ериксен доживеа срцев удар за време на натпревар на ЕП, докторите му го спасија животот и сега е во стабилна состојба. Ериксен беше опериран и му беше ...
| | веќе видена | слични

Холандскиот дефанзивец, Дејли Блинд по натпреварот со Македонија говореше за ситуацијата со Кристијан Ериксен кој колабираше на првиот меч на Данска на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Репрезентативците на Данска како што стојат работите се созеле по шокот кој им се случи во првото коло кога на натпреварот со Финска поради срцеви проблеми ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дека последните анализи се во тек пред потпишување на рамковниот договор за изградба на брзата пруга Белград-Ниш-Прешево, соопшти денеска претседателот на ...
сите 535 | | | веќе видена

Министерството за труд и социјална политика ги повикува работодавачите, негователите и воспитувачите во градинките, вработените во Центрите за социјална ...
сите 155 | | | веќе видена

На денешната седница владата ја разреши Ана Петровска од функцијата в.д. Директорка на Државниот инспекторат за животна средина (дижс) и на нејзино место го ...
сите 74 | | | веќе видена

Тетовската полиција информираше дека е идентификуван починатиот маж кој беше најден во водите на реката Вардар во близина на селото Радиовце вчера околу 14 ...
сите 368 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ериксен му донесе лошо потсетување на Блинд, се двоумел дали да игра против Украина (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: