Тешко повреден пешак во Скопје откако автомобил удрил во него

2 копии

Две лица починаа, а едно е повредено во сообраќајна несреќа која се случи на експресниот пат Штип-Кочани, соопшти МВР.Вчера во 14:10 часот било пријавено дека ...
| | веќе видена | слични
4 копии

На 20.06.2021 во 14.10 часот било пријавено дека на експресниот пат Штип-Кочани, во близина на нас.„Три чешми“, се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Три лица се тешко повредени, а двајца полесно по излетување на автомобил „форд мондео“ од коловозот на магистралниот пат Штип-Радовиш. Несреќата се случила ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Берово поднесе кривична пријава против И.Р. (40) од Берово, поради постоење на основано сомнение дека сторил ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 18.35 часот на магистралниот пат Штип – Радовиш, патничко возило „форд мондео“, со штипски ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

ОХРИД ГО ЗАДРЖА СТАТУСОТ НА УНЕСКО Министерот за животна средина и просторно планирање Насер Нуредини во своето обраќање на сесијата на Комитетот на УНЕСКО ...
сите 161 | | | веќе видена

– Почитувани помагатели и лични асистенти на лицата со оштетен вид, ова е QR кодот коj директно ве води до платформата за симнување на македонската верзија на ...
сите 111 | | | веќе видена

Силно невреме повторно ја погоди Белгија. Погодени се провинциите југоисточно од Брисел, направена е голема материјална штета. Се очекува дождот во Белгија да ...
сите 107 | | | веќе видена

Северна Македонија и понатаму ги истражува сите легални начини како поранешниот премиер Груевски да биде вратен назад, со цел да ја отслужи казната изречена од ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешко повреден пешак во Скопје откако автомобил удрил во него

Од:
До кого (е-маил):
Порака: