Пике со солзи во очите по незгодната повреда на коленото, Барса излезе со прва прогноза


Жерард Пике со солзи во очите го напушти теренот на дуелот со Атлетико Мадрид, дефанзивецот имаше незгодна повреда на коленото а според првичните прогнози се ...
| | веќе видена | слични

Барселона утре ја отвора неделната програма во Примера во натпревар против Осасуна на домашен терен, средба која Куман ја окарактеризира како добра шанса да се ...
| | веќе видена | слични

Барселона реди победи во Лигата на Шампионите. Каталонскиот ракометен гигант вечерва на својот паркет, во дербито на вечерта успеа со 29-25 да го победи ...
| | веќе видена | слични

Барселона веќе се погрижи за еден интересен факт. Шпанскиот гигант за четири натпревари во Лигата на шампионите заработи повеќе бодови отколку во Ла Лига од ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Барселона вчера го победија Динамо во Киев со резултат 4:0, а во медиумите од овој натпревар денес се пишува и за разгвор помеѓу Куман и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и многу луѓе кои не се партиски определени денеска повторно протестираа и побараа оставка на Заев и слобода на народот. Тие заедно побараа Заев да ...
сите 333 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 171 | | | веќе видена

За владините функционери и Заев да обезбедат иднина, прво треба да ја согледаат реалноста, а реалноста во Македонија се одликува со криза, живот на рати, ...
сите 207 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 310 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени со корона вирусот во гостиварскиот регион ја принуди управата на болницата „Ферид Мурад“ да ги зголеми капацитетите за сместување ...
сите 434 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пике со солзи во очите по незгодната повреда на коленото, Барса излезе со прва прогноза

Од:
До кого (е-маил):
Порака: