Откриен разговор помеѓу Куман и Луческу: Тренерот на Барса открил кога се враќа Пике


Фудбалерите на Барселона вчера го победија Динамо во Киев со резултат 4:0, а во медиумите од овој натпревар денес се пишува и за разгвор помеѓу Куман и ...
| | веќе видена | слични

Барселона со комбиниран тим го победи Динамо Киев минатата седмица, а Роналд Куман го продолжува истиот тренд и за гостувањето кај Ферецварош, натпревар на окј ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Унгарците се разочарани бидејќи нема да го видат Лионел Меси утре на „Групама аренаta“ во Будимпешта. Главната ѕвезда на Барселона доби поштеда од тренерот ...
| | веќе видена | слични

Барселона си ја заврши својата задача и обезбеди пласман во нокаут рундата во Лигата на шампионите, па сега тренерот Роналд Куман има можност да одмори дел од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 160 | | | веќе видена

Образованието е систем којшто се подготвува подолг период и реформите не се прават од денес за утре. Сега дојде времето за оваа промена со којашто фокусот на ...
сите 482 | | | веќе видена

Португалскиот министер за надворешни работи Августо Сантош Силва изјави во Европскиот парламент дека целите на неговата земја како претседавач на ЕУ во областа ...
сите 242 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски не очекува промена на позициите на Софија кон Скопје и по изборите во Бугарија на 4 април. Шефот на државата во интервју за Тв ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Откриен разговор помеѓу Куман и Луческу: Тренерот на Барса открил кога се враќа Пике

Од:
До кого (е-маил):
Порака: