Пике се „коцка“, не сака операција иако коленото му е уништенo


Дефанзивецот на Дрита Гњилане, Ардијан Цуцули беше успешно опериран во Скопје. Некогашниот репрезентативец направи операција на раката, која ја повреди ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Одбранбениот фудбалер на Барселона, Жерард Пике, призна дека сака еден ден да стане претседател на најголемиот каталонски клуб, а има и планови што би правел ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Власта и опозицијата не отстапуваат од своите ставови за законот за попис за којшто заврши расправата во Собранието и дополнително ќе биде закажано гласањето. ...
сите 450 | | | веќе видена

Во синоќешното интервју на БНТ, вицепремиерот на Бугарија и министер за одбрана, Красимир Каракачанов, повторно ја коментираше и темата Република Северна ...
сите 400 | | | веќе видена

Новоизбраниот претседател на ДИК, Александар Даштевски, кој како прв човек на Комисијата, доаѓа на предлог на ВМРО-ДПМНЕ, изјави дека е добро што се се ...
сите 224 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи изврши претреси во Охрид при што еден угостителски објект кој работел во 18 часот е затворен. Против сопственикот на ...
сите 370 | | | веќе видена

Пулмологот и специјалист по интерна медицина д-р Пјер Кори кој помагал во лечењето на ковид пациенти во неколку држави во САД апелира заболените од ковид-19 да ...
сите 183 | | | веќе видена

Судењето за организаторите на настаните во Собранието од 27 април 2017 година продолжува на 28 јануари 2021 година, откако на денешното рочиште беа сослушани ...
сите 80 | | | веќе видена

Најдобриот македонски пливач Александар Маленко беше во хотелот „Александар Палас“ каде се виде со капитенот Кире Лазаров и останатите ракометари. Тој пред ...
сите 12 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пике се „коцка“, не сака операција иако коленото му е уништенo

Од:
До кого (е-маил):
Порака: