Реал Мадрид го направи невозможното: Склопи совршено видео посветено на Роналдо


На толку многу материјал, да се направи видео во знак на благодарност до играчот кој во текот на 9 сезони во дресот на Реал Мадрид има постигнато 451 гол на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Алваро Одриосола во текот на вчерашниот ден беше официјално претставен како второ летно засилување на Реал Мадрид, а неговата промоција претседателот ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Реал Мадрид денеска и официјално го претстави своето второ летно засилување, но сепак шпанските новинари многу поголемо внимание обрнаа на говорот кој го имаше ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

Поранешниот министер за труд и социјална политика Спиро Ристовски останува во притвор во затворот „Шутка." Постапувајќи по жалби на одбраната на М.Ј. и С.Р. ...
сите 392 | | | веќе видена

Претседателот на Комисијата, Павле Богоевски ја презакажа за утре седницата поради повеќемината говорници кои се пријавиле за збор, а во текот на дискусијата ...
сите 325 | | | веќе видена

Шабан Шаулиќ, кралот на народната музика почина непосредно по сообраќајната несреќа во неделата наутро на автопат во Германија. Од автомобилот кој го удри ...
сите 207 | | | веќе видена

Наградата „Евалд Фон Клајст“ што се доделува за придонес кон светскиот мир и безбедноста, а им беше врачена на двајцата премиери, Зоран Заев и Алексис Ципрас, ...
сите 116 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Демократите во Претставничкиот дом на американскиот Конгрес денеска претставија резолуција со која се бара суспендирање на вонредната состојба во земјата, што ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал Мадрид го направи невозможното: Склопи совршено видео посветено на Роналдо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: