Ева Лонгорија со сопругот и синчето го продолжи одморот во Марбеља, Шпанија (фото)

 Откако уживаше со семејството неколку дена во Барселона, Лонгорија го продолжи одморот во Марбеља, Шпанија. Ева Лонгорија решила периодов да се посвети на ...
| | веќе видена | слични

На актерката Ева Лонгорија животот целосно и се промени откако го роди синот Енрике Сантијаго. Тој стана центар на нејзиниот свет, а колку ужива во раните ...
| | веќе видена | слични

 Минатата година уживаше , а оваа година го прошетаа синчето низ Барселона. Ева Лонгорија не пропушта да ја посети Шпанија во лето, а оваа година со сопругот ...
| | веќе видена | слични

Откако минатата година го роди синчето Сантиаго, Ева Лонгорија ја започна борбата со вишок на килограми. За да се врати во топ форма, глумицата се „фрли“ на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Токму ВМРО-ДПМНЕ беше партијата во чие владеење се дозволи илегалните градби во заштитениот појас на Охрид и охридскиот регион да бидат легализирани и тоа за ...
сите 106 | | | веќе видена

Врховниот лидер на Иран, Ајатола Али Хаменеи, во вторникот изјави дека Иран ќе продолжи да ги намалува своите обврски во рамките на нуклеарниот договор, ...
сите 92 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 142 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 103 | | | веќе видена

Српската јавност на големо го возвишува успехот на светскиот рекет број еден Новак Ѓоковиќ, откако најдобриот тенисер во овој момент во еден епски дуел успеа ...
сите 283 | | | веќе видена

Предвремени парламентарни избори оваа година нема да има, а ако воопшто има, тоа најрано може на почетокот на наредната година, која и онака е изборна. До ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ева Лонгорија со сопругот и синчето го продолжи одморот во Марбеља, Шпанија (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: