(ФОТО) Каролина Гочева на Миконос се подготвува за свадбата во септември

6 копии

Поп-ѕвездата Каролина Гочева од вчера со својот свршеник, Михаил Корубин е на грчкиот остров Миконос. Претходно, двајцата беа во Италија на одмор во туристичкото местото Понте Векио, од каде што, како и сега, објави фотографии на Инстаграм. Свадбата на вљубената двојка е закажана за 25. септември.
| | веќе видена | слични

Пејачката Каролина Гочева ужива со саканиот на Миконос, пред големиот ден на 25 септември, кога е закажана нивната свадба. И додека траат подготовките Каролина го користи секој момент за опуштање покрај море.
| | веќе видена | слични
2 копии

Деновиве македонската пејачка Каролина Гочева ужива на Миконос со својот вереник, Михаил Корубин со кој следниот месец ќе стапнат на лудиот камен. Сепак, освен со нејзиниот избраник, Каролина на грчкиот остров се дружела и со своите пријателки, меѓу кои била и Елена Ристеска, а не се срамела ниту да ја покаже својата извајана фигура во костим за капење.
| | веќе видена | слични
3 копии

Познатата македонска пејачка Каролина Гочева и нејзиниот свршеник Михаил Корубин, деновиве уживаат на Миконос, дестинација на која беа и минатата година, се заљубија во местото и решија повторно да го искусат. Двојката ужива во деновите пред да ја крунисаат својата љубов со брак, а Каролина објави фотографија како прегрнати го гледаат зајдисонцето. Инаку, вечнавката на оваа позната двојка е закажана за 25.септември.
| | веќе видена | слични
4 копии

Mакедонското девојче Каролина Гочева отсекогаш го криела својот приватен живот како змија нозете, но љубовта ги менува луѓето, а тоа важи и за неа. Познатата пејачка и нејзиниот свршеник Михаил Корубун деновиве уживаат на Миконос, дестинација на која беа и минатата година, се заљубија во местото и решија повторно да го искусат. Двојката на изненадување се активираше на социјалните мрежи, па решија на сите да им ја покажат својата љубов, а Каролина објави фотографија како прегрнати го гледаат зајдисонцето. Инаку, вечнавката на оваа позната двојка ќе се случи на 25 следниот месец септември.
| | веќе видена | слични

#sunsetchasers ❤️ A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on Aug 23, 2017 at 10:50am PDT Веќе неколку години Миконос е омилена летна дестинација на славните личности, па Каролина Гочева и Михаил Корубин и оваа година не пропуштија да го посетат овој идиличен грчки остров. 37-годишната музичка ѕвезда уживаше во прегратките на саканиот додека го гледаа зајдисонцето. Претходно, заљубениот пар ја посети Италија. Познатите пејачка и уметник споделија неколку фотографии и видео на Instagram.Каролина и Михаил се верија во мај за време на нивното патување во Париз, а веќе извесно време се зборува дека нивната свадба е закажана за 25 септември.
| | веќе видена | слични

Каролина Гочева и нејзиниот свршеник, Михаил Корубин, деновиве на големо уживаат на грчкиот остров, Миконос. Познатата пејачка објави интимна фотографија на својот Instagram профил, на која е фотографирана во прегратките на саканиот. И додека сите гледаат во среќниот пар, не можевме, а да не забележиме еден интересен коментар оставен веднаш под фотката. еј, па поубав сум бил од овој.. Се уште не е доцна да се предомислиш, можам да ти простам за прстенот и сл. Добар обид, но судејќи по фотографиите, на Каролина и е совршено токму онаму каде што е.
| | веќе видена | слични

Веќе неколку години Миконос е омилена летна дестинација на славните личности, па Каролина Гочева и Михаил Корубин и оваа година не пропуштија да го посетат овој идиличен грчки остров. 37-годишната музичка ѕвезда уживаше во прегратките на саканиот додека го гледаа зајдисонцето. Претходно, заљубениот пар ја посети Италија. Познатите пејачка и уметник споделија неколку фотографии и видео на Instagram. Каролина и Михаил се верија во мај за време на нивното патување во Париз, а веќе извесно време се зборува дека нивната свадба е закажана за 25 септември.
| | веќе видена | слични

Поп -ѕвездата Каролина Гочева конечно се отвори во јавноста.Таа објави фотографија на која ужива во прегратката на Михаил Корубин,нејзинот вереник.Тие веќе неколку дена се на Миконос,а Каролина до сега не објавуваше нивни заеднички фотографии.Не е тајна дека во септември ќе се мажи. Таа и Михаил скоро две години заедно,а во мај годинава Михаил ја запроси со прстен.
| | веќе видена | слични
2 копии

Пред свадбата парот ужива на Миконос каде беа и минатата година на одмор. Пејачката Каролина Гочева замина на одмор заедно со вереникот Михаил Корубин. И оваа година, како и минатата, тие повторно се одлучија да уживаат на Миконос. По одморот кој им претстои, двојката ќе се посвети на последните подготовки за свадбата која е закажана за 25 септември. Каролина се уште не сака да ги открива деталите околу свадбата, а се шушка дека ќе носи венчаница која специјално за нејзе ја креира Цаци Паковска со која соработува долги години.
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Политичарите кои ги бива да лажат и да манипулираат имаат име и презиме. Тоа е Зоран Заев и картелот околу него. Политичарите кои се коцкаат со идентитетот на ...
сите 243 | | | веќе видена

Соопштение на СДСМ Наместо да шират лажни вести за Договорот ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски треба да кажат дали ќе учествуваат на референдумот во недела. ...
сите 249 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за се освен за содржината на договорот. Второ дека бегаат од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека немаат ...
сите 115 | | | веќе видена

Во петок ќе имам состанок во Министерството за финансии на кој дефинитивно ќе утврдиме дали ќе има ребаланс на Буџетот или не и ако го правиме кога ќе го ...
сите 67 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон повика денеска иранската криза да биде уредена со „дијалог и мултилатерализам“. Тој го упати повикот на годишната сесија ...
сите 66 | | | веќе видена

Лидерот на Движењето Самоопределување (ВВ) Албин Курти вели дека заедно со лидерот на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Иса Мустафа се подготвени да работат ...
сите 155 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 149 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Каролина Гочева на Миконос се подготвува за свадбата во септември

Од:
До кого (е-маил):
Порака: