Одличниот Милосављев има една од петте најдобри одбрани во ЛШ


9 копии

Собирањето аналитички податоци за ракометарите влегува во нова технолошка фаза откако ЕХФ објави дека за време на финалниот турнир од Лигата на шампионите во ...
| | веќе видена | слични

Се ближи почетокот на фајналфор турнирот во Келн, трет во низа на кој ќе учествува и македонскиот првак Вардар. Идентично како и пред две години, полуфинален ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На 1 јуни во „Ланксес Арена“ во Келн, македонскиот шампион Вардар, шпанска Барселона, унгарски Веспрем и полски Киелце ќе се борат на Ф4 турнирот за насловот ...
| | веќе видена | слични

Вардар ги надмина очекувањата на сите експерти и трета година по ред успеа да се пласира на фајнал-фор турнирот во Лигата на шампионите, а иако голем дел од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 263 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев е подготвен да разговара со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ за да се изнајде решение за Законот за јавното обвинителство. Тој денеска повика ...
сите 390 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 281 | | | веќе видена

Лицето Р.И. (34) едно од осомничените за грабежот на Прокредит банка по кого била распишана потерница, вчера беше уапсен во тетово во Палма Мол, во ресторанот ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Одличниот Милосављев има една од петте најдобри одбрани во ЛШ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: