Никој не се наиграл на „Олд Трафорд“

Пред секој викенд BetAdria.com ви дава совети за најдобрите фудбалски мечеви што ќе се играат и ви нуди одлични коефициенти за тие натпревари во BetAdria ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Манчестер, 13. февруари 2019 (ИНПРЕС) – Фудбалерите на ПСЖ зачекорија во четврт-финалето во Лигата на шампионите откако на „Олд Трафорд“ забележаа победа над ...
| | веќе видена | слични

Оле Гунар Солскјер го препороди Манчестер Јунајтед во Премиер – лигата, но очигледно за Европа треба многу повеќе. „Црвените ѓаволи“ загубија од ПСЖ со 0-2 на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 625 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 389 | | | веќе видена

Македонија чекаше и не дочека Турција да ја победи Финска, што ќе значеше пласман на нашите одбојкари во осминафиналето од Европското првенство. Турција загуби ...
сите 343 | | | веќе видена

Катица Јанева која до неодамна беше на чело на институцијата која требаше да гони функционери за висока корупција останува во Шутка. Ова станува јасно од ...
сите 178 | | | веќе видена

Жените родени во овој знак можат да заведат кој и да посакаат, додека мажите важат за најснаодливи во кревет. Се разбира, станува збор за Биковите, кои општо ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Никој не се наиграл на „Олд Трафорд“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: