„Пелистерка“ го промовираше календарот за 2018-та година


2 копии
2 копии

Лондонскиот фотограф и поранешната биатлонистка Доминика Кјуда ги собраа крос фит шампионите, балерините, јавачите на коњ и други спортисти и спортистки за да ...
| | веќе видена | слични

Сексапилот не е само во физичките квалитети. Тој е пред се во самите нас и значи удобност во сопствената кожа. Ставаме Точка на нашата листа на најсекси ...
| | веќе видена | слични

Фотографката и поранешна биатлонка Доминика Куда која живее во Лондон ги собра шампионите во крос фит, балерини, јавачи и други спортисти од целиот свет да ги ...
| | веќе видена | слични

Во духот на новогодишната традиција која за која си фати ред, „Пелистерка“ денес го промовираше својот нов, атрактивен календар за 2018 година. Промоцијата се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зградата во трговскиот центар Скопјанка во која вчера повеќе од 6 часа беа евакуирани станарите поради неподнослив мирис кој предизвикувал кашлање и печење на ...
сите 78 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска оствари средба со граѓаните и членовите на општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ Свети Николе.Мицкоски пред ...
сите 202 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Јохан Тарчуловски кој моментално е во домашен притвор, излезе со свој став околу референдумското прашање. Тој на својот ...
сите 51 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 10 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 32 | | | веќе видена

„На само 10 дена од одржувањето на референдумот околу преименувањето на Република Македонија како и промената на македонскиот национален идентитет, Владата ...
сите 122 | | | веќе видена

Професорот Трајко Славески во гостувањето на ТВ 21 вечерва истакна дека и тој го дели мислењето со останатите дека договорот од Преспа е штетен. Тој вели дека ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Пелистерка“ го промовираше календарот за 2018-та година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: