Милер: Бевме премногу наивни


3 копии

Турчинот Чунејт Чакир важи за еден од најдобрите судиите во Европа. Сепак, своето реноме според многумина си го расипа во реваншот од полуфиналето во Лигата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Реал Мадрид успеа да ги издржи налетите на Баерн Минхен од завршницата на мечот и да ја направи исклучително вредна минималната победа од 1:2 на гостувањето во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во Баерн Минхен ќе сакаат што побрзо да ги заборават изминатите денови! Покрај тоа што не успеаа да се пласираат во финалето од Лига на шампиони, пред ...
| | веќе видена | слични

По вчерашната објава на Артуро Видал со која играчите на Реал Мадрид ги нарече стаорци, денес Чилеанецот објави уште една фотографија на социјалната мрежа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зградата во трговскиот центар Скопјанка во која вчера повеќе од 6 часа беа евакуирани станарите поради неподнослив мирис кој предизвикувал кашлање и печење на ...
сите 163 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија Зоран Заев, денеска во Вашингтон, оствари средба со Потпретседателот на Соединетите Американски Држави Мајк ...
сите 275 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска оствари средба со граѓаните и членовите на општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ Свети Николе.Мицкоски пред ...
сите 249 | | | веќе видена

Apple неодамна ја претстави најновата генерација на паметни телефони, а додека за самите телефони ретко кој има било каква замерка, една друга работа на ...
сите 46 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 10 | | | веќе видена

„На само 10 дена од одржувањето на референдумот околу преименувањето на Република Македонија како и промената на македонскиот национален идентитет, Владата ...
сите 122 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 17 | | | веќе видена

Професорот Трајко Славески во гостувањето на ТВ 21 вечерва истакна дека и тој го дели мислењето со останатите дека договорот од Преспа е штетен. Тој вели дека ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милер: Бевме премногу наивни

Од:
До кого (е-маил):
Порака: