Модриќ не бил понуден само на Интер

2 копии
4 копии
2 копии

Менаџерот на Реал Мадрид, Флорентино Перез, е екстремно лут на раководството на Интер за обидот да го донесе Лука Модриќ. Нероазурите правеа се за да го доведе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Првиот човек на „кралевите", Флорентино Перез го нападна Интер и вели дека за прв пат во неговиот живот некој клуб се обидел да купи ѕвезда на Реал без да ...
| | веќе видена | слични

Флорентино Перезе беше дел од експедицијата на Реал Мадрид кое ова попладне се најде во Монако, град во кој се одржа свечената церемонија на УЕФА за време на ...
| | веќе видена | слични

Лука Модриќ, Интер и Реал Мадрид беа една од главните теми ова лето. Сега, иако е јасно дека Хрватот нема да заврши на „Џузепе Меаца“, барем не во овој преоден ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Предраг Васиљевиќ Кога Црна Гора влезе во НАТО, неофицијално, стана Монтенегро. Македонија за да влезе во Алијансата беше преименувана во Северна Македонија. ...
сите 125 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 213 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора го утврди предлог-законот за ратификација на Протоколот за пристап на Република Северна Македонија во НАТО и го достави до Парламентот за ...
сите 146 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) ќе донираат средства во висина од 1.200.000 денари како помош за семејствата на настраданите во ...
сите 191 | | | веќе видена

СДСМ одлучи да нема предвремени парламентарни избори заедно со претседателските со што е одбиено барањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Според партискиот ...
сите 113 | | | веќе видена

Во скопското обвинителство кое ја води предистрагата за трагедијата кај Ласкарци не можат да ги потврдат првичните сознанија што ги објави Алсат – дека засега ...
сите 231 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Модриќ не бил понуден само на Интер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: