На 79 се искачи бројката на загинати од пожарите во Грција


2 копии
3 копии

Изгорените автомобили, куќи, продавници, пеплосаните имоти што сведочат за трагедијата и катастрофалните пожари во околината на Атина, веќе една седмица се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Како поминуваат деновите, бројот на загинати во катастрофалните пожари во поширокиот регион на Атина, дополнително се зголемува. И една седмица подоцна, уште ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Противпожарната служба на Грција синоќа го соопшти официјалниот број на исчезнати лица во катастрофалните пожари што во понеделникот го зафатија источниот дел ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Грчките медиуми ја објавија приказната за пожарникарот кој спасил многу луѓе од пожарите близу Атина, но не успеал да го спаси својот 6-месечен син. За ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Катастрофалниот пожар во источниот дел на областа Атика во поширокиот дел на Атина остави зад себе пустош, загубени животи, трагични судбини и населби што ...
| | веќе видена | слични

Тажен епилог на потрагата по деветгодишните близнички во Атика. Откако ги пронашле прегрнати со бабата и дедото, од страна на приватен истражувач, ангажиран од ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Трагично заврши случајот со двете близначки кои од понеделникот се водеа за исчезнати по катастрофалниот пожар во источниот дел на областа Атика во поширокиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска на прес – конференција уште еднаш ја појасни Спогодбата којашто на 17 јуни ја потпишаа Република ...
сите 71 | | | веќе видена

Новата верзија на популарниот OnePlus 6 доаѓа со голем број на исти опции, а од новитетите најмногу се истакнува поголемиот екран и селфи камерата која што ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На 79 се искачи бројката на загинати од пожарите во Грција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: