Атлетико во продолжението го скрши „новиот“ Реал за европскиот Суперкуп (видео)


Тренерот на фудбалерите на Атлетико Мадрид, Диего Пабло Симеоне, пред мечот со реал во Суперкупот на УЕФА рекол дека амбициите на неговиот тим се да го освои ...
| | веќе видена | слични
3 копии
5 копии
4 копии
повеќе

Останато

Целиот свет ни дава максимална поддршка и затоа сега е моментот да одлучиме дали сме дел од светот или не. Договорот со Грција го гарантира нашиот идентитет, ...
сите 114 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот и е подготвуван од соседите. За жал, македонскиот народ е експеримент на Зоран Заев. Достоинството на македонскиот народ е ...
сите 120 | | | веќе видена

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 41 | | | веќе видена

Продолжува максималниот ефект на ракометарите на Вардар на средбите со шведски Кристијанштад, откако вечерва во СЦ „Јане Сандански“ црвено-црните триумфираа со ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Атлетико во продолжението го скрши „новиот“ Реал за европскиот Суперкуп (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: