10 спортисти кои ги заведоа сестрите Кардашијан-Џенер


 Семејството на Ким и Канје постојано се проширува благодарение на сурогат мајките, но на какви правила се „осудени“ тие во текот на бременоста? Ким и Канје ...
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан се врати во Белата куќа за јавно да ги поддржи поранешните затвореници и да промовира квалитетен живот по затворот. Телевизиската ѕвезда ...
| | веќе видена | слични

Убавата русокоса стана Инстаграм ѕвезда благодарејќи на заносните обилини - бујните гради и уште побујниот задник, а многумина ја нарекуваат и руската Ким ...
| | веќе видена | слични

 Со месеци сите ја чекаа епизодата на Кардашијанс во која Клое се соочува со неверството на Тристан и драмата со долгогодишната пријателка на Кајли, Џордин ...
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан Вест на почетокот на оваа година призна дека веќе со години се бори со псоријаза, хронична непренослива болест која воглавно се манифестира со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ким Кардашијан Вест сериозно го сфатила правничкиот повик па во Белата куќа зборуваше за социјално чувствително прашање. Познатата старлета се појави на настан ...
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан ги израдува своите следбеници на социјалните мрежи со врела фотка во секси мини бикини во кои нејзините гради беа во прв план. Ким објави слики ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за внатрешни работи има доволно обрасци за лични карти и возачки дозволи и треба уште да пристигнат. Нема причина овие документи да се издаваат ...
сите 182 | | | веќе видена

Еленко Миланов, бранител на тројца од обвинетите дека ги организирале настаните во Собранието на 27 април 2017 година, Tрајко Вељаноски, Спиро Ристовски и Миле ...
сите 130 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена

Мафијата на ВМРО-ДПМНЕ се обидува да зададе последен удар врз судството, обвини Бојан Маричиќ од владеачката СДСМ за време на синоќешната дебата на Алсат на ...
сите 112 | | | веќе видена

Кумановските чевлари се загрижени затоа што коронавирусот се шири на италијанско тло, и велат дека каква било блокада на увозот или извозот ќе има штетни ...
сите 246 | | | веќе видена

Кошаркарот на Лос Анџелес Лејкерс присуствуваше на настанот во центарот „Стејплс“, но за медиумите изјави дека не сака да биде на фотографиите. Вчера „Стејплс“ ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

10 спортисти кои ги заведоа сестрите Кардашијан-Џенер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: