Дали Обамејанг и Лаказет на овој начин ќе ги прославуваат погодоците? (ВИДЕО)


Двајцата офанзивци искористија момент од тренингот на Премиерлигашот за да се забавуваат, останува дилемата дали дојдоа до идеја како во иднина да ги ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Новајлијата во Премиер лигата, Кардиф, му пружи силен отпор на фаворитот Арсенал, но сепак не успеја да сигне до бодовои и загуби со 2-3 во првиот денешен меч ...
| | веќе видена | слични

Веќе неколку дена медиумите на Островот шпекулираат за конфликт помеѓу тренерот на Арсенал Унаи Емери и првата ѕвезда Месут Озил. Емери конечно проговори за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Политичарите кои ги бива да лажат и да манипулираат имаат име и презиме. Тоа е Зоран Заев и картелот околу него. Политичарите кои се коцкаат со идентитетот на ...
сите 229 | | | веќе видена

Со опозицијата досега имаме убав дијалог и консензус по многу важни прашања, а тоа се потврдува затоа што пратениците заедно гласаа и за двотретински и за ...
сите 36 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на Договорот со Грција. Власта бега од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека ...
сите 129 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 149 | | | веќе видена

Зоолошка градина Скопје за првпат после 26 години станува дом на слонови. Прва слоница жителка на Скопје Зоо, била слоницата Цица која во Скопје живеела од ...
сите 33 | | | веќе видена

Зоран Велјовиќ, експерт за геометрија, истакнува дека никогаш не присуствал на фудбалски натпревар, но и тој даде свој удел во дебатата дали голот на Боакје е ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали Обамејанг и Лаказет на овој начин ќе ги прославуваат погодоците? (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: