Хороскоп за последниот работен ден: Овој знак го очекува криза во љубовта, а еве што ги очекува скорпиите

ОВЕН Работа: Свртете се на новите работни договори, и немојте да се потпирате на старите. Доаѓа време на промени. Љубов: Минатото кое сте го оставиле зад себе ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Постојат различни замерки кои и ги упатувате на својата околина, но критиката не донесува позитивни нешта. Подобро е од зборови да ...
| | веќе видена | слични

Ако сте родени во јуни, едно е сигурно – вие сте многу силна личност. Јуни е преубав месец, месец на летото и природата. Тој прави луѓето родени во текот на ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Овен (21.03 – 20.04) Се чувствувате способни да направите многу нешта кои сте ги пропуштиле во минатото и веројатно, особено ако сте во зрелите години, сето ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најтиражниот весник во Израел „Haaretz“ објави вест поврзана со првиот еврејски министер во Македонија која беше отпуштена откако го користеше старото име на ...
сите 222 | | | веќе видена

- Помина речиси цела недела, а Зоран Заев и Вице Заев молчат и не кажуваат што разговарале со обвинетата Катица Јанева и со веќе осудениот Милески-Кичевскиот. ...
сите 166 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Продолжуваме со посетите низ Република Македонија. Денес сме во Крива Паланка, остваривме средба со неколку стопанственици, ги посетивме нивните фабрики ...
сите 258 | | | веќе видена

Гласачите од општините Дебар и Маврово-Ростуше наместо во шестата сега ќе припаѓаат во петата Изборна единица со измените на Избирачкиот список кои беа усвоени ...
сите 34 | | | веќе видена

Пратеничкиот состав на СДСМ и коалицијата во Собранието на Република Македонија, работеше посветено и за само три години, донесе низа историски одлуки кои ја ...
сите 142 | | | веќе видена

Директна битка за петтото место во групата Б ќе води европскиот првак Вардар со Порто, утре на гостински терен (16 часот), во претпоследното коло од групната ...
сите 144 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хороскоп за последниот работен ден: Овој знак го очекува криза во љубовта, а еве што ги очекува скорпиите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: