Дортмунд со одличен старт во Бундеслигата против силен ривал


2 копии

Турскиот репрезентативец, Нури Сахин пред неколку години беше еден од најбараните фудбалери на светот и направи трансфер во Реал Мадрид. Плејмејкерот блесна во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Според написите на германските медиуми, новиот тренер на Борусија Дортмунд, Лусиен Фавре во последниот ден од трансфер рокот ќе се обиде да се ослободи од ...
| | веќе видена | слични
3 копии
7 копии
2 копии

Од Борусија Дортмунд на својот профил на социјалната мрежа Твитер потврдија дека е ангажиран 24-годишниот напаѓач Пако Алкасер од редовите на Барселона кој за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска на прес – конференција уште еднаш ја појасни Спогодбата којашто на 17 јуни ја потпишаа Република ...
сите 71 | | | веќе видена

Новата верзија на популарниот OnePlus 6 доаѓа со голем број на исти опции, а од новитетите најмногу се истакнува поголемиот екран и селфи камерата која што ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дортмунд со одличен старт во Бундеслигата против силен ривал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: