Онлајн платформа „Синесквер` и дистрибуција на „Малиот гангстер`


2 копии
4 копии

Македонија е носител на меѓународен проект кој се состои од кино и он лајн дистрибуција на холандската детска комедија „Малиот гангстер“, која од денеска ќе ...
| | веќе видена | слични

На денешната прес-конференција дистрибутерската куќа „Катавеј“ од Скопје, Агенцијата за филм и Медиа програмата во Македонија го претставија големиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Холандската детска комедија „Малиот гангстер“ денеска (20 април) ќе биде прикажана во неколку десетици киносали во Македонија, Хрватска и во Албанија, ...
| | веќе видена | слични

Детскиот холандски филм „Малиот гангстер“ од 20 април истовремено ќе се прикажува во кината во Македонија, Албанија и во Хрватска и на Video on Demand ...
| | веќе видена | слични

Филмот „Малиот гангстер“ од денеска, па во текот на целата наредна недела ќе се прикажува во 22 града во земјава. Урнебесна детска комедија синхронизирана на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Домот за култура „Ацо Шопов“-Штип синоќа се одржа промоција на кандидат за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ , Илчо Захариев и на советничката листа од 23 ...
сите 140 | | | веќе видена

 Човечкото тело е комплициран механизам кој е под влијание и на надворешни, и на внатрешни фактори. Многу психолози се согласни дека телото праќа сигнали кои ...
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Онлајн платформа „Синесквер` и дистрибуција на „Малиот гангстер`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: