Семејството на Кристиано Роналдо се прошири за уште еден член, а станува збор за мачка, која чини околу 3.000 евра. Тоа го откри неговата вереница Георгина ...
сите 6 | | | веќе видена

Четвртиот дел од филмската сага „Одмаздници“ ќе биде најдолгиот од сите филмови на студиото „Марвел“ досега, според ко-режисерот Џо Русо. Во неодамнешна сесија ...
сите 3 | | | веќе видена

Зерина Хечо раскина со Бане Чолак, бидејќи за време на забавата тој наводно постојано гледал во Јелена Круниќ. Зерина доживеа блага форма на нервен слом во ...
| | веќе видена