Аника Л. од околината на Подолск е уапсена по неверојатно злосторство и, пред сè, начинот на одмазда што го реализирала против нејзиниот поранешен љубовник ...
сите 25 | | | веќе видена

И покрај тоа што коронавирусот и пандемијата ни го свртеа животот наопаку, комплетно не изместија од колосек, ни го донесоа таканареченото „ново нормално“, што ...
сите 2 | | | веќе видена

Српската музичка ѕвезда Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ, не мируваат.Ти моментално се наоѓаат на Мајами-Флорида, од каде Брена објави видео ...
сите 9 | | | веќе видена

Станија Добројевиќ и Кристијан Голубовиќ не се сретнаа на суд, иако старлетата дојде во Србија од Америка токму поради тоа.Не требаше да доаѓам во Србија од ...
сите 5 | | | веќе видена

Во последниов период, многу често може да се најдат т.н. „минијатурни домови“ во Лондон кои што се продаваат по неверојатни цени. Тоа нè наведе да сфатиме ...
сите 4 | | | веќе видена

Џејла Рамовиќ, девојката со препознатлив глас и победничка во претходната сезона на популарното музичко натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, искрено зборуваше ...
сите 10 | | | веќе видена

Албанската адвокатка, Редона Кочи, ги полуди нејзините следбеници со жешки фотографии на социјалните мрежи. Таа позираше скрос гола друга девојка покриени со ...
сите 16 | | | веќе видена

Водителката и инфлуенсер Миа Костова по 20-дневна изолација го победи вирусот и излезе од дома. „По 20 дена дневна соба, чувството на допир со сонце и улици е ...
сите 7 | | | веќе видена

Актерот Џаред Лето е еден од последните во низата јавни личности кои позирале целосно голи или во долна облека за да ги поттикнат обожавателите на излезат на ...
сите 12 | | | веќе видена

 „Добрите книги не ги издаваат сите свои тајни веднаш“, ќе каже Стивен Кинг, а ние целосно се согласуваме со него. Овие книги се вистински книжевен деликатес, ...
сите 4 | | | веќе видена

Концерт на дуото Ивет Корнелија Холцворт на виолина/виола и Мирослав Тадиќ на акустична гитара/баритон гитара во рамки на овогодинешната програма на Никшиќ ...
| | веќе видена

Американската пејачка Бебе Реџа им се придружи на сонародничките Албанки по потекло и естрадни колешки Дуа Липа и Рита Ора во присвојувањето на ајварот. Таа на ...
сите 4 | | | веќе видена

next