Младата пејачка која пред неколку месеци заврши со рехабилитација откако се предозираше, сега живее комплетно трезно поглавје од животот, а особено има новости ...
сите 3 | | | веќе видена

Овогодинешното доделување на најпрестижните филмски награди требаше да го води комичарот Кевин Харт, но тој се откажа од тоа поради аферата со хомофобните ...
сите 5 | | | веќе видена

Поминаа три години од неговата смрт. Култот за Дејвид Боуви толку е силен што и денес се пишува и зборува за него исто како некогаш, а непрестајно се откриваат ...
сите 2 | | | веќе видена

Конечно фотографии од детето на еден од најубавите холивудски парови. Манекенката Роузи Хантингтон е „уловена“ од папараци како се шета со својот син Оскар во ...
сите 2 | | | веќе видена