Витни Хјустон

  во

  Реперот Канје Вест купил фотографија на покојната пеачка Витни Хјустон на која се гледа неред во нејзиното купатило преполно со расфрлени таблети. За ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Јавна тајна е дека многу познати личности конзумираат различни опијати и додека некои отворено го признаваат својот порок, други никогаш не сакале да признаат, ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Робин Крафорд, долгогодишната пријателка на Витни Хјустон, наскоро ќе издаде книга со мемоари насловена како „Песна за тебе: Мојот живот со Витни Хјустон“. ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Робин Крафорд, долгогодишната пријателка на Витни Хјустон, наскоро ќе издаде книга со мемоари насловена како „Песна за тебе: Мојот живот со Витни Хјустон“. ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Робин Крафорд, долгогодишната пријателка на Витни Хјустон, наскоро ќе издаде книга со мемоари насловена како „Песна за тебе: Мојот живот со Витни Хјустон“. ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Книгата ќе се најде во продажба во ноември , особено поради деталите во неа , кои ги попдрвдуваат шпекулациите дека двете жени биле многу повеќе од пријателки. ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Седум години откако почина славната пејачка Витни Хјустон, нејзината долгогодишна пријателка (или многу повеќе од пријателка), Робин Крафорд, ги издава своите ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Музичката ѕвезда Витни Хјустон почина пред седум години, а по нејзината смрт многу блиски личности имаа потерба да споделат со јавноста приватни детали од ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Со години се шпекулираше дека сега покојната Витни Хјустон имала афера со својата долгогодишна пеијателка, една од ретките личности на кои им верувала – Робин ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Авион на лет за Малезија мораше да се врати назад во Саудиска Арабија бидејќи патничка си го заборавила бебето на терминал. Пилотот на авионот на лет кон Куала ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Велшкиот фудбалски репрезентативец, член на лондонски Арсенал, Арон Рамзи го следи некое чудно проклетство. Речиси секогаш кога тој ќе постигне гол, кратко ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Велшкиот фудбалски репрезентативец, член на лондонски Арсенал, Арон Рамзи го следи некое чудно проклетство. Речиси секогаш кога тој ќе постигне гол, кратко ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Велшкиот фудбалски репрезентативец, член на лондонски Арсенал, Арон Рамзи, го следи некое чудно проклетство. Речиси секогаш кога тој ќе постигне гол, набргу ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Викендов продолжи „проклетството“ кое трае речиси една деценија. Кога Арон Рамзи ќе даде гол, да почине некоја позната личност. Така беше и овој викенд. Рамзи ...
  сите 6 | | | веќе видена