Веро

  во

  Вчеравечер на фан страната на „Сител“ загрижен родител испратил слика од своето дете кое било нападнато на автобуската станица кај Веро Џамбо. Како што ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Вчеравечер на фан страната на Сител загрижен родител испрати слика од своето дете кое било нападнато на автобуската станица кај Веро Џамбо. Како што наведува ...
  сите 3 | | | веќе видена

  На фан страната на Сител ни испрати порака загрижен родител чие дете беше претепано на автобуската станица кај Веро Џамбо. Како што наведува родителот ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Претстојниов викенд, односно на 10-ти и на 11-ти ноември 2018 год., од 11 часот во холот на Веро центар ќе се одржи десеттата по ред интернационална ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Наближува денот што најмногу ќе ги израдува љубителите на торти – утре, 10 ноември во Веро- центарот, ќе се случува манифестацијата „ИНТЕРСКОПКЕЈКС 2018“. ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Јакна од „Томи Хилфингер“ за 180 денари, „Бос“ за 100 денари, детска јакна за 180 денари, се дел од цените во скопската „Секнд хенд“ продавница „Сан старс“ во ...
  сите 2 | | | веќе видена