Социјалдемократскиот

  во

  Социјалдемократскиот сојуз денеска на прес конференција повторно го отвори прашањето за мистериозната средба меѓу Мицкоски и Груевски. – Антизападниот пион ...
  сите 143 | | | веќе видена

  По информациите дека предлог законот за попис предвидува прашањата за етничка и верска припадност да бидат исклучени од пописот, најголемите политички партии ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Кирил Божиновски, покрај Миле Јанакиески, се најде денеска во притвор како поранешен генерален секретар на претходната Влада за случајот „Титаник“ по бегството ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Навикнато на провизии антизападното раководство на ВМРО-ДПМНЕ измислува лаги, на општините им се помага да ги вратат долговите направени токму од нивното ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Навикнато на провизии антизападното раководство на ВМРО-ДПМНЕ измислува лаги, на општините им се помага да ги вратат долговите направени токму од нивното ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Навикнато на провизии антизападното раководство на ВМРО-ДПМНЕ измислува лаги, на општините им се помага да ги вратат долговите направени токму од нивното ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Социјалдемократскиот сојуз на Македонија обвинува дека владеењето на Никола Груевски и ВМРО-ДПМНЕ било симбол за корупција, криминал и неспособност, а ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Социјалдемократскиот сојуз денеска низ видео презентација објави пет факти со штетни последици поврзано со автопатот Кичево – Охрид, направени од страна на ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Социјалдемократскиот сојуз испрати соопштение во кое што наведува дека Комисијата за заштита од дискриминација која е под контрола на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, ...
  сите 149 | | | веќе видена

  Социјалдемократскиот сојуз испрати соопштение во кое што наведува дека Комисијата за заштита од дискриминација која е под контрола на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Социјалдемократскиот сојуз на Македонија најостро го осудува насилното однесување, говорот на омраза и ширењето етничка нетрпеливост на поединци и групи. Нема ...
  сите 27 | | | веќе видена