Селена Гомез

  во

  Пејачката Селена Гомез им се придружува на Лејди Гага и Ријана, но не во студио, туку во светот на селебрити бјути могулите. Имено, како што пренесува „WWD“, ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Преубавата манекенка и популарниот музичар повторно раскинаа… Манекенката Бела Хадид ја раскина повеќегодишната врска со музичарот Абло Тесфај попознат како ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Поп-пејачката Селена Гомез со години наназад боледуваше од болест на бубрезите, како последица на лупусот од кој страда, а нејзината долгогодишна пријателка ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Кајли Џенер, Аријана Гранде и Двејн Џонсон и понатаму се наоѓаат на врвот од листата со најплатени глобални ѕвезди на Инстаграм, пренесува Sky News. Instagram ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Аријана Гранде и Тејлор Свифт добија најмногу номинации за годинашното доделување на наградите за најдобри видеа на Ем-ти-ви, кое ќе се одржи на 26 август во ...
  сите 4 | | | веќе видена

   Од лошите зборови упатени за „разгалената“ Анџелина Џоли до поплаките на Дејвид Бекам... Хакерите неретко знаат да дојдат до тајни информации за познатите ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Откако се пишуваше дека Селена Гомез доживеала нервен слом поради трајната венчавка на нејзиното поранешно момче Џастин Бибер, на површина исплива и една не ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Овој месец е во знакот на Рак. Ракот е четврти знак во астрологијата, а неговите припадници се родени во период од 4-ти јуни до 22-ри јули. 1. Нивната фраза и ...
  сите 109 | | | веќе видена

  Пејачката со провокативната фотографија направила хаос на социјалните мрежи. Пејачката Селена Гомез моментално престојува во Мексико, каде допатувала за да ...
  сите 23 | | | веќе видена

   Во бело монокини и со насмевка на лицето, Селена Гомез покажа дека не е потребно совршено бикини тело за самодоверба на плажа. Селена Гомез изгледаше ...
  сите 23 | | | веќе видена