Селена Гомез објави нова песна, фановите се воодушевени: „Се врати посилна од било кога“


Мултиталентираната пејачка, актерка и претприемач, 31-годишната Селена Гомез објави нова песна со наслов„Love On“. Таа на хитот соработуваше со нејзиниот ...
| | веќе видена | слични

Шпанија ја потресе голем инцидент кој се случил вчера пред натпреварот помеѓу Атлетик Билбао и Атлетико Мадрид во Купот на Шпанија. Медиумите во Шпанија ...
| | веќе видена | слични

По успехот на Македонските гејмери во 2022 година на светски гејминг натпревар и во Македонија започна со интерес да се следи овој спорт.Македонецот Мартин ...
| | веќе видена | слични

Многумина се прашуваат што би направиле кога би имале можност својот дом да го дизајнираат онака како што им одговара. Еден човек ја понуди својата визија на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Салма Хајек на својот Инстаграм објави видео во кое покажа како се подготвува за настан и откри брз трик за покривање на седата коса. „Кога сама си ја средувам ...
| | веќе видена | слични

Блогерката Џениса Форлано споделила фотографии од хотелска соба која може да се пофали дека го има „најдобриот поглед на светот“. Инаку, за да престојувате во ...
| | веќе видена | слични

Едуарда Маркес (20), која често ги воодушевувала своите следбеници со трикови со велосипед, била уапсена откако полицијата во нејзиниот стан открила скриена ...
| | веќе видена | слични

После неколку години „породилни болки“, Microlino конечно пристигна на пазарот заедно со подеднакво неодолив електричен скутер. Сега тој е претставен во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Врховниот водач ајатолахот Али Хамнеи ги водеше молитвите за време на прошталната церемонија за починатиот претседател и седум други, меѓу кои и министерот за ...
сите 397 | | | веќе видена

Атентаторот на словачкиот премиер Роберт Фицо имал организација под името „Словачка без насилство, пишуваат медиумите во Братислава. Уште се дознава дека ...
сите 474 | | | веќе видена

На видеото се гледаат жените, сите членови на израелските одбранбени сили (ИДФ), наредени до ѕид и нивните раце се врзани. Лицата на некои се модри и крвави. ...
сите 382 | | | веќе видена

Ќе водиме принципиелна политика кон соседите, која ќе се темели на аргументи и на факти. Подготвени сме да работиме заедно со нашите соседи. Очекуваме од нив ...
сите 265 | | | веќе видена

Дисциплинска одговорност за службено лице кое извршило регистрација на моторно возило без присуство на сопственикот и три лица кои не ги констатирале ...
сите 102 | | | веќе видена

Очекуваме дека Северна Македонија ќе продолжи по европскиот пат, кажа заменик-помошникот секретар на САД во заминување и специјален претставник за Западен ...
сите 389 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Селена Гомез објави нова песна, фановите се воодушевени: „Се врати посилна од било кога“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: