Рафаел

  во

  Француски „Лекип“ пред неколку дена излезе со сензационална ексклузива со која пренесе дека Рафаел Варан сериозно размислува за заминување од Реал Мадрид во ...
  сите 37 | | | веќе видена

  САД ќе потрошат околу шест милијарди долари за усовршување на „најдобриот тенк во светот“, „М1 Ејбрамс, најави американскиот претседателот Доналд Трамп во ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Оваа недела се појавија стории кои велеа дека Рафаел Варан размислува за заминување од Реал Мадрид по крајот на сезоната, „кралевите“ веќе кројат планови за ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Доколку Рафаел Варан летоска реши да стави крај на авантурата на Сантијаго Бернабеу, Реал Мадрид ќе обиде да го замени Французинот со еден од Калиду Кулибали, ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Враќањето на Зинедин Зидан во Реал Мадрид израдува многу фанови и фудбалски легенди на „кралскиот клуб“, а во оваа група спаѓа и легендарниот Карло Анчелоти ...
  сите 27 | | | веќе видена