Панорама

  во

  Се кројат планови за 59тото издание на фестивалот „Охридско лето“. Директорката на оваа Национална установа, Наташа Поповиќ вели дека контактите со многу ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Во Секторот за внатрешни работи Скопје вчера околу 11,45 часот било пријавено дека на патеката за тркање на потегот од Панорама до Средно Водно, додека траела ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Во Секторот за внатрешни работи Скопје вчера околу 11,45 часот било пријавено дека на патеката за тркање на потегот од Панорама до Средно Водно, додека траела ...
  сите 154 | | | веќе видена

  Викендов на патеката на водно имаше автомобилска трка која беше одбележана со еден инцидент по кој едно лице е тешко, а едно полесно повредено откако еден од ...
  сите 169 | | | веќе видена

  За време на трка на падините на Водно, возач на „југо“ удрил во ѕид, по што повредил две лица. Според полицијата, несреќата се случила вчера околу 11,45 часот. ...
  сите 155 | | | веќе видена

  Вчера околу 11:45 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје било пријавено дека на патеката за тркање на потегот од Панорама до Средно Водно, додека траела ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Вчера околу 11:45 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје било пријавено дека на патеката за тркање на потегот од Панорама до Средно Водно, додека траела ...
  сите 59 | | | веќе видена