Олга

  во

  Институтот за белодробни заболувања Козле во Скопје ќе ја доопреми интензивната нега со нови апарати за лекување на пациентите со пулмонална дисплазија и ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Андреј Деменков (32) од Русија со повеќе од 100 удари со тап предмет ја уби порно актерката Олга Кудров која инаку била мајка на едно дете. Полицијата трага по ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Полицијата трага по синот на рускиот тајкун кој наводно претепал порно-ѕвезда и ја убил, а нападнал и 4 други проститутки. Андреј Деменков (32) со повеќе од ...
  сите 17 | | | веќе видена

  32-годишниот Андреј Деменков, син на руски тајкун, брутално ја претепал, а потоа и ја убил ескорт девојката и актерка во филмови за возрасни, 21-годишната Олга ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Андреј Деменков (32) од Русија со повеќе од 100 удари со тап предмет ја уби порно актерката Олга Кудров која инаку била мајка на едно дете. Полицијата трага по ...
  сите 17 | | | веќе видена

  „Разноликост на културите“ е насловот на литературната вечер што се одржа во главниот град на Русија во организација на невладината организација РОО Македонски ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Не е никаква новина ако наново биде забележано дека оваа година е посебна за ОСТЕН уметност на хартија и воопшто за ликовната уметност и македонската култура. ...
  сите 44 | | | веќе видена