Ништо

  во

  Кинески полицајци на неверојатен начин спасија едно момче кое водата го носела. Момчето (11) паднало во водата откако си играло покрај брегот, а силните струи ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Маурисио Покетино обично е голем џентлмен и секогаш мирно ги прифаќа поразите на својот Тотенхем, но тоа не беше случај ова попладне кога тимот од Северен ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Маурисио Покетино обично е голем џентлмен и секогаш мирно ги прифаќа поразите на својот Тотенхем, но тоа не беше случај ова попладне кога тимот од Северен ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Поради документарниот филм "Leaving Neverland", наследниците на кралот на поп музиката Мајкл Џексон ќе го тужат HBO во износ од 100 милиони долари. Овој филм ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Претседателот на Француската републиката ќе го помине денот на салонот за земјоделство каде пред бројните изложувачи на „Најголемата фарма“ на Франција ќе се ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Непрофитната организација Корпорацијата за доделени имиња и броеви (ИЦАНН), која е задолжена за одржување на базите на податоци и обезбедување стабилно и ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Претседателот на Француската републиката ќе го помине денот на салонот за земјоделство каде пред бројните изложувачи на „Најголемата фарма“ на Франција ќе се ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Претседателот на Француската републиката ќе го помине денот на салонот за земјоделство каде пред бројните изложувачи на „Најголемата фарма“ на Франција ќе се ...
  сите 19 | | | веќе видена

  ДСЗИ ја затвори ординацијата на „ Др- сци мед. К. Митаноски „ лоцирана во општина Аеродром каде што лекарот Звонко Николовски ја извршил операцијата на ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Значи имаме двајца во притвор. И некоја банда сака да ги убие. Ама ништо страшно. За да не мрчиме многу, едниот си оди дома, другиот демек го сместиле во ...
  сите 2 | | | веќе видена