Ништо

  во

  Пејачката Александра Пријовиќ ужива во својата бременост, а заедно со нејзиниот сопруг ќе станат родители во март. Пријовиќ одлучи да се породи во Белград, а ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Капитенот на македонската репрезентација, Горан Пандев заработи жолт картон на дуелот со Лихтенштајн поради кој нема да биде во комбинација за дуелот со ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Екипата на 1ТВ е во една од новинарските редакции во Будимпешта, каде што новинарката Кристина Атовска разговара со нејзиниот колега Петар Ердели. Г. Ердели, ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Откако пред една година ја заврши светската турнеја, Џастин Бибер во ниту еден момент не работел нешто поврзано со музиката. Младиот пејач одлучил целото свое ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Откако пред една година ја заврши светската турнеја, Џастин Бибер во ниту еден момент не работел нешто поврзано со музиката. Младиот пејач одлучил целото свое ...
  сите 5 | | | веќе видена

  На граѓаните им е преку глава од лажните ветувања од СДСМ. Граѓаните сакаат тоа што им го ветивте пред изборите да им го реализирате, вели пратеничката на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо пред извесно време јавно го прозва Антонио Валенсија и му најде забелешка за една објава на социјалните мрежи, а истата во продолжение ја искористи ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Сојузниот суд во Вашингтон наложи на администрацијата на претседателот на САД, Доналд Трамп, веднаш да му ја врати акредитацијата на новинарот на телевизијата ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Сојузниот суд во Вашингтон наложи на администрацијата на претседателот на САД, Доналд Трамп, веднаш да му ја врати акредитацијата на новинарот на телевизијата ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев ги потврди информациите од соседните држави, Албанија и Црна Гора, дека Груевски поминал од нивна територија. Тој ги отфрли сите гласини ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Сојузниот суд во Вашингтон наложи на администрацијата на претседателот на САД, Доналд Трамп, веднаш да му ја врати акредитацијата на новинарот на телевизијата ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Предмет: Соопштение – Единствена Македонија: Со кое право УБК преку соработници-новинари направи лажна приказна за Бачев!? Ја информираме јавноста дека при ...
  | | веќе видена | слични

  Македонската фудбалска репрезентација на стадионот во Вадуз од 20.45 гостува кај Лихтенштајн од Лигата на нации, а од редовите на „црвено-жолтите“ доаѓаат само ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Според албанската полиција, поранешниот македонски премиер Никола Груевски, кој со цел да ја избегне затворската казна побара азил во Унгарија, „во Албанија ...
  сите 166 | | | веќе видена

  Александер Зверев со 2-0 во сетови го победи Џон Иснер и обезбеди полуфинале на завршниот мастерс турнир во Лондон, Марин Чилиќ е елиминиран уште пред да го ...
  сите 177 | | | веќе видена