Нетпрес

  во

  Министерството за здравство, најостро реагира до редакцијата на „НетПрес“ за текстот „Триесет мртви и 8 абортуси досега од епидемијата на морбили“, објавен на ...
  сите 329 | | | веќе видена

  Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николовски, во доказната постапка за навреда и клевета против Вице Заев, изјави дека ги прочитал на порталите Курир, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Бизнисменот и брат на премиерот Зоран Заев, Вице Заев не се појави во судот денеска, но неговиот адвокат констатираше дека со клеветата од потпретседателот на ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Во доказната постапка за навреда и клевета во случајот Вице Заев против потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николовски во Основниот суд Скопје 2, денеска ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Во рамки на судското рочиште од случајот во кој Вице Заев, братот на премиерот Зоран Заев, го тужи потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски, денес ...
  сите 39 | | | веќе видена