Мишел

  во

  „Франс фудбал“ објави дека нивната славна награда „Балон д’ор“ или „златна топка“ од оваа година ќе добие две придружни награди. Покрај најелитната ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Пред точно десет години речиси сите медиуми во регионот пишуваа за смртта на Соња Савиќ. Легендарната југословенска актерка починала доцна навечер на 23-ти ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Пред точно десет години речиси сите медиуми во регионот пишуваа за смртта на Соња Савиќ. Легендарната југословенска актерка починала доцна навечер на 23-ти ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Иако луѓето се сексаат откако е светов и веков, филмските секс сцени и понатаму предизвикуваат моќно соблазнуваат. Hollywood разработи цел систем за ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Општините Охрид и Дебрца денеска со Мировен марш низ централните градски улици го одбележаа 21 септември - Меѓународниот ден на мирот. Главниот настан се одржа ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Општините Охрид и Дебрца денеска со Мировен марш низ централните градски улици го одбележаа 21 септември – Меѓународниот ден на мирот.Главниот настан се одржа ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Претседателот на Демократската Унија за Интеграција , г. Али Ахмети, денес во Скопје се сретна со пратениците на Европскиот Парламент, Алојз ПЕТЕРЛЕ, EPP ...
  сите 105 | | | веќе видена

  Хирургот ортопед Вилијам Робишо (38) од Њупорт Бич во округот Оринџ и Цериса Лаура Рајли (32) се уапсени откако денеска властите јавно ги повикаа жените , кои ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Претседателот на Демократската унија за интеграција, Али Ахмети, денес во Скопје се сретна со пратеници во Европскиот парламент, при што им се заблагодари на ...
  сите 105 | | | веќе видена

  Претседателот на Демократската Унија за Интеграција , г. Али Ахмети, денес во Скопје се сретна со пратениците на Европскиот Парламент, Алојз ПЕТЕРЛЕ, EPP ...
  сите 105 | | | веќе видена