Металац

  во

  Фудбалерите на Ренова славеа против Пелистер со убедливи 4-0 на пријателскиот натпревар игран во Охрид. „Гипсарите“ до триумфот дојдоа со погодоците на Влатко ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Подготовките во Охрид веќе ги започнаа амбициозните второлигаши Струга Трим Лум и Лабуништа, а допрва ќе доаѓаат останатите македонски клубови и најдобрата ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Србинот Марко Рајковиќ треба да биде најголемото засилување на Силекс за пролетниот дел од сезоната во домашниот шампионат. 26-годишниот напаѓач веќе се ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Од денеска ФК Ренова е на зимски подготовки. Шефот на стручниот штаб Никола Илиевски – Џиџи прво прозиваше а потоа заедно со своите играчи го одработи и првиот ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Пријателство, гостопримство и љубов е формулата за сигурна добивка со Гранд Кафе Времето поминато со најблиските е највредно за нас, бидејќи тоа време е исполнето со чувства што почиваат на вистински вредности. Пријателство, гостопримство и љубов, вредности насликани на нови пакувања на Гранд Голд кафе, за создавање на искрена блискост со оние без кои не можеме да си го замислиме денот. Кафето и саканите. Остануваат уште 40 дена од Програмата за лојалност на Гранд кафе, под мотото “Ти гледам сигурна добивка“. Љубителите на Гранд кафе Голд имаат можност за сигурна добивка на вредни подароци – висококвалитетни метални садови за приготвување на храна и кафе од еден од најдобрите произведувачи на садови во Европа – Металац од Србија. Кога зборуваме за сигурна добивка, тоа значи дека во овој случај не се работи за наградна игра – нема фактор на среќа, нема извлекувања и добитници. Се работи за едноставен систем на бодување каде секој што ќе собере доволно бодови добива сигурен подарок и тоа бесплатно и без ...
  | | веќе видена

  Пријателство, гостопримство и љубов е формулата за сигурна добивка со Гранд Кафе Времето поминато со најблиските е највредно за нас, бидејќи тоа време е исполнето со чувства што почиваат на вистински вредности. Пријателство, гостопримство и љубов, вредности насликани на нови пакувања на Гранд Голд кафе, за создавање на искрена блискост со оние без кои не можеме да си го замислиме денот. Кафето и саканите. Остануваат уште 40 дена од Програмата за лојалност на Гранд кафе, под мотото “Ти гледам сигурна добивка“. Љубителите на Гранд кафе Голд имаат можност за сигурна добивка на вредни подароци - висококвалитетни метални садови за приготвување на храна и кафе од еден од најдобрите произведувачи на садови во Европа – Металац од Србија. Кога зборуваме за сигурна добивка, тоа значи дека во овој случај не се работи за наградна игра – нема фактор на среќа, нема извлекувања и добитници. Се работи за едноставен систем на бодување каде секој што ќе собере доволно бодови добива сигурен подарок и тоа бесплатно и без ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Времето поминато со најблиските е највредно за нас, бидејќи тоа време е исполнето со чувства што почиваат на вистински вредности. Пријателство, гостопримство и љубов, вредности насликани на нови пакувања на Гранд Голд кафе, за создавање на искрена блискост со оние без кои не можеме да си го замислиме денот: кафето и саканите. Остануваат уште 40 дена од Програмата за лојалност на Гранд кафе, под мотото “Ти гледам сигурна добивка“. Љубителите на Гранд кафе Голд имаат можност за сигурна добивка на вредни подароци - висококвалитетни метални садови за приготвување на храна и кафе од еден од најдобрите произведувачи на садови во Европа – Металац од Србија. Кога зборуваме за сигурна добивка, тоа значи дека во овој случај не се работи за наградна игра – нема фактор на среќа, нема извлекувања и добитници. Се работи за едноставен систем на бодување каде секој што ќе собере доволно бодови добива сигурен подарок и тоа бесплатно и без никакви дополнителни трошоци. Како функционира? Потрошувачите низ цела Македонија, од ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Пријателство, гостопримство и љубов е формулата за сигурна добивка со Гранд Кафе Времето поминато со најблиските е највредно за нас, бидејќи тоа време е исполнето со чувства што почиваат на вистински вредности. Пријателство, гостопримство и љубов, вредности насликани на нови пакувања на Гранд Голд кафе, за создавање на искрена блискост со оние без кои не можеме да си го замислиме денот. Кафето и саканите. Остануваатуште 40 денаод Програмата за лојалностна Гранд кафе, под мотото “Ти гледам сигурна добивка“. Љубителите на Гранд кафе Голд имаат можност за сигурна добивка на вредни подароци- висококвалитетни метални садови за приготвување на храна и кафе од еден од најдобрите произведувачи на садови во Европа – Металац од Србија. Кога зборуваме за сигурна добивка, тоа значи дека во овој случај не се работи за наградна игра – нема фактор на среќа, нема извлекувања и добитници. Се работи за едноставен систем на бодување каде секој што ќе собере доволно бодови добива сигурен подарок и тоа бесплатно и без никакви ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Пријателство, гостопримство и љубов е формулата за сигурна добивка со Гранд Кафе Времето поминато со најблиските е највредно за нас, бидејќи тоа време е исполнето со чувства што почиваат на вистински вредности. Пријателство, гостопримство и љубов, вредности насликани на нови пакувања на Гранд Голд кафе, за создавање на искрена блискост со оние без кои не можеме да си го замислиме денот. Кафето и саканите. Остануваат уште 40 дена од Програмата за лојалност на Гранд кафе, под мотото “Ти гледам сигурна добивка“. Љубителите на Гранд кафе Голд имаат можност за сигурна добивка на вредни подароци – висококвалитетни метални садови за приготвување на храна и кафе од еден од најдобрите произведувачи на садови во Европа – Металац од Србија. Кога зборуваме за сигурна добивка, тоа значи дека во овој случај не се работи за наградна игра – нема фактор на среќа, нема извлекувања и добитници. Се работи за едноставен систем на бодување каде секој што ќе собере доволно бодови добива сигурен подарок и тоа бесплатно и без ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Поранешниот играч на МЗТ Скопје Аеродром, Марко Љубичиќ во новата сезона ќе ги брани боите на Цибона, објави загрепскиот клуб. -Добредојде во Цибона, стои во објавата на клупската веб страница на повеќекратниот хрватски и европски шампион. Во мината сезона Љубичиќ беше дел од Игокеа, а во минатото настапуваше и за Металац Ваљево. Покрај во регионот, српскиот плејмејкер има и интернационална кариера во Грција, Украина и Шпанија.
  сите 24 | | | веќе видена

  Поранешниот играч на МЗТ Скопје Аеродром, Марко Љубичиќ во новата сезона ќе ги брани боите на Цибона, објави загрепскиот клуб. -Добредојде во Цибона, стои во објавата на клупската веб страница на повеќекратниот хрватски и европски шампион. Во мината сезона Љубичиќ беше дел од Игокеа, а во минатото настапуваше и за Металац Ваљево. Покрај во регионот, српскиот плејмејкер има и интернационална кариера во Грција, Украина и Шпанија.
  сите 26 | | | веќе видена

  Поранешниот играч на МЗТ Скопје Аеродром, Марко Љубичиќ во новата сезона ќе ги брани боите на Цибона, објави загрепскиот клуб.-Добредојде во Цибона, стои во објавата на клупската веб страница на повеќекратниот хрватски и европски шампион.Во мината сезона Љубичиќ беше дел од Игокеа, а во минатото настапуваше и за Металац Ваљево.Покрај во регионот, српскиот плејмејкер има и интернационална кариера во Грција, Украина и Шпанија.
  сите 24 | | | веќе видена