Марш

  во

  Во главниот град на Белорусија се одржа т.н. Женски марш, кој опозицијата го најави како пробана инаугурација на Светлана Тихановскаја за претседателка на ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Дали масовните протести во организација на ВМРО-ДПМНЕ кои го артикулираат незадоволството на народот од власта ќе допрат до владата предвдена од Зоран Заев? ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Вчерашниот ден донесе интересни случувања во делувањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ која во последниот период ги зајакна своите активности на улиците иако малку ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Вчерашниот ден донесе интересни случувања во делувањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ која во последниот период ги зајакна своите активности на улиците иако малку ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Вчерашниот ден донесе интересни случувања во делувањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ која во последниот период ги зајакна своите активности на улиците иако малку ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Благодарам што и денеска одвоивте дел од вашето време и сте овде со нас на овој протестен марш, да дадеме поддршка на сите оние неправедно обвинети и ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Од зградата на Министерството за правда до пред Кривичниот суд Скопје, вечерва ВМРО-ДПМНЕ, го одржа протест против ,како што најави, „неправдите, реваншизамот ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Од зградата на Министерството за правда до пред Кривичниот суд Скопје, вечерва ВМРО-ДПМНЕ, го одржа протест против ,како што најави, „неправдите, реваншизамот ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Независен јавен обвинител во борбата против, како што рече, мафијата на Зоран Заев и одговорност за незаконски прислушуваните разговори, побара лидерот на ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Од зградата на Министерството за правда до Кривичниот суд Скопје, вечерва ВМРО-ДПМНЕ одржа протест против, како што истакна од партијата, „неправдите, ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Опозициската ВМРО-ДПМНЕ денеска одржа протестен марш насловен како „Протест против неправди, реваншизам и политичко насилство“. Поддржувачите на партијата ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Од зградата на Министерството за правда до пред Кривичниот суд Скопје, вечерва ВМРО-ДПМНЕ, го одржа протест против ,како што најави, „неправдите, реваншизамот ...
  сите 181 | | | веќе видена